Tijdschema

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

10:30 - 11:15

De Bargkapel

11:15 - 11:45

De Sleppers

12:00 - 12:45

De Bargkapel

12:45 - 13:15

Dennie Christian

13:15 - 13:45

De Sleppers

13:45 - 15:00

DJ Bacchie

15:00 - 16:00

Plork en de Aannemers

16:00 - 16:45

DJ Bacchie

16:45 - 17:45

Hardcore Vibes

17:45 - 18:30

DJ Bacchie

18:30 - 20:00

HOTTUB HEROES

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

11:00 - 12:00

Yoga op Reurpop

13:15 - 14:30

Skank Dubious

14:30 - 15:30

Roots Rising

15:30 - 16:15

Skank Dubious

16:15 - 17:15

Samora

17:15 - 18:00

Skank Dubious

18:00 - 19:00

Rootsriders

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

13:30 - 14:30

DJ Ronny

14:30 - 15:15

Johny Amsterdam

15:15 - 16:00

DJ Ronny

16:00 - 16:45

Jeremy Buttner

16:45 - 17:30

DJ Ronny

17:30 - 18:15

Tinus Hoekstra

18:15 - 20:00

DJ Ronny

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

12:00 - 12:45

Plork en de Aannemers

12:00 - 12:45

Plork en de Aannemers

13:30 - 14:30

Weekendkrachten

15:00 - 16:15

Livin’Room

16:30 - 18:00

Livin’Room

18:45 - 19:45

Strike!

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

12:30 - 13:30

I aM

14:00 - 14:30

Thijs Kemperink

15:00 - 16:00

Martin van Gulik

17:00 - 17:30

Duo een en ander

18:00 - 18:30

Vaarwater

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

12:00 - 17:00

Kindermiddag

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

12:00 - 13:00

Bjerne Ruesink

13:00 - 14:00

Thomas en Matthijs Latour en Miles McNair

14:00 - 15:00

Sonny

15:00 - 16:00

Inpulsa en Akrazia

16:00 - 17:00

Bjerne Ruesink

17:00 - 18:00

Thomas en Matthijs Latour en Miles McNair

18:00 - 19:00

Sonny

19:00 - 20:00

Inpulsa en Akrazia

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

10:30

13:30 - 19:30

Party DJ Martin