Bouwupdate #2 | Freewilligers klusavond

Afgelopen woensdag was de eerste Freewilligers klusavond. Maar liefst 17 enthousiaste, internationale vrijwilligers, kwamen samen met de maatjes vanuit Reurpop, het spektakelteam versterken.

Verschillende projecten werden opgepakt, waaronder nieuwe aankleding voor de Balzaal, een photobooth en de voorbereidingen voor de lintenslingers bij Bennie’s Valley. Tussendoor was er tijd voor een verfrissend drankje met een lekkere stroopwafel.

Tijdens Reurpop komen er ook nog een aantal Freewilligers in actie. Zij zullen samen met een Reurpop maatje zorgen voor onder andere diensten bij de entree, garderobe, vrijwilligers kleding uitgifte en de backstage ingang.

Lijkt het jou ook leuk om mee te doen met dit project (als Freewilligers of als maatje)? Neem dan contact op met Kayra Sprukkelhorst (freewilligers@reurpop.nl).

Deel dit artikel