Alcoholslagboom én 3D-Tripping Bike op Reurpop!
Zondagochtend in de Balzaal staat traditiegetrouw in het teken van gezelligheid, muziek en samen zijn. Tijdens Goedemorgen Reurpop genieten bezoekers van een sfeervol programma met livemuziek, een warme ontvangst en – voor 65-plussers – gratis entree. Er zijn stoelen en banken, niemand hoeft te staan, en de drankjes worden zelfs aan tafel geserveerd!
De Sleppers – Al jaren vaste prik; nooit bie huus, altied op pad, spölt op ’t geheur, veur ieder wel wat. Dit jaar extra bijzonder: ‘ome Johan’ Kamperman treedt voor het laatst op. Na vele jaren muzikale ondersteuning van dissen klasse kearl neemt hij afscheid. Hoe mooi zou het zijn als de Balzaal bomvol zit om hem uit te zwaaien?
Bargkapel – Opgericht op 5 November 1966 en daarmee één van de eerste Egerländer blaasorkesten van Nederland. Blaasmuziek van onze naober die garant staat voor stimmung!
Brook Duo – Gert-Jan Oplaat (in Maaaaaarkel en omstreken bekend als ‘De Weuste’) en Henny Tijink (ok wel ‘De Badmutse’ genoemd) vormen samen Brook Duo. Ze combineren Oostenrijkse en Duitse muziek met het Maarkelse dialect. Voor de doorgewinterde Reurpopper geen onbekende en da’s niet voor niks: gezelligheid gegarandeerd!
Na afloop is er de traditionele verloting met – zoals altijd – grandioze prijzen.
Kortom: kom uit die luie stoel voor een ontspannen, feestelijke en warme start van de zondag. Mis het niet!